Kluczowe strony home 10

img

Zdania odnośnie słuchania muzyki w pracy są bardzo podzielone, dlatego i tu sprawdzi się moja ulubiona odpowiedź — to zależy”. Jeśli chodzi gatunek — u mnie najlepiej sprawdza się muzyka instrumentalna, ponieważ utwory z tekstem czasem mnie rozpraszają.

Jeśli Wy także macie totalny problem z koncentracją, polecam wypróbowanie tego patentu! Ta naturalna muzyka” pozwala nie tylko w pełni skoncentrować na wykonywanej czynności, ale także działa wyciszająco i relaksująco. Jest to Rainy Mood , czyli … dźwięki deszczowo-burzowej pogody.

Znalazłam więc fajny zamiennik, który u mnie sprawdza się idealnie. Osobiście należę do osób, które, kiedy muszą w pełni skoncentrować się na pracy, rozprasza ich nawet muzyka instrumentalna. Programiści często decydują się na słuchanie muzyki instrumentalnej, która — w przeciwieństwie do utworów z tekstem — nie rozprasza ich i w całości pozwala skoncentrować się na kodzie.

Zdaniem współpracowników, odcinają się one od spraw służbowych oraz wszelkich relacji towarzyskich. Osoby stale słuchające muzyki w pracy sprawiają wrażenie zamkniętych we własnym świecie. Według ankiety przeprowadzonej przez agencję Robert Half Technology, ciągły widok słuchawek na uszach kolegów to jedna z najczęstszych przyczyn rozgoryczenia pracowników amerykańskich firm.

Co więcej, może zdarzyć się że ominą Cię ważne dyskusje dotyczące Waszej wspólnej pracy oraz planu dalszych działań.

  • Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziesz Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziesz
  • Sala wyposażona jest w 7 stanowisk komputerowych konfiguracji Sala wyposażona jest w 7 stanowisk komputerowych konfiguracji
  • Jak macie małe czy nawet brak doświadczenia Jak macie małe czy nawet brak doświadczenia