Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziesz

Information

Added: 2017-05-17
Category: Oto Link master

art

Wszystkie operacje robi się niezmiernie krótko, a uzyskane korzyści są ogromne! Prowadzisz własnego bloga i zastanawiasz się czy warto uruchomić facebookowy fanpage?

Diagramy klas UML są zawsze obecne we wszelkiego rodzaju dokumentacjach. Z takimi diagramami będziesz spotykał się w przeciągu całej swojej kariery. Umiejętność czytania oraz tworzenia diagramów klas UML jest podstawą w przypadku zawodu programisty.

Zapewniają kontrolę typów oraz wywołania asynchroniczne metod. Oferują bardzo podobną funkcjonalność, jednak są wiele bezpieczniejsze i udostępniają większe możliwości. Delegaty są ściśle związane z językiem C#. Delegaty są bardzo często porównywane do wskaźników na funkcje znanych z języka C++.

Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziesz w tym artykule. Czy warto wspominać poznanych technologiach, czy warto wpisywać poprzednie miejsca pracy nie związane z informatyką? Dodatkowo zaprezentuję i omówię niektóre metody z protokołu HTTP.

Z tego krótkiego wpisu dowiesz się w jaki sposób parametry akcji są bindowane z danymi zawartymi w żądaniu. Ostatnio w pracy napotkałem drobne problemy związane z przekazywaniem parametrów do ApiControllera. Znajomość SOLIDu może Ci znacznie pomóc, a na pewno nie podziała na Twoją niekorzyść.

Zasady SOLID zostały wymyślone przez znanego amerykańskiego programistę Roberta Martina. Skrót pochodzi od pierwszych liter poszczególnych zasad, są to: single responsibility, open/closed, liskov substitution, Oto link D grupa 2 anchor 4b interface segregation oraz dependency inversion.